fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Żor proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla biznesmenów, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Żor lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Żorach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Żor.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Żory instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Żorach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Żory
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Żorach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Żory - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Sprawdź ofertę dla miejscowości Żory. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Żory fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Żor szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące sporo zyski dla firm w Żorach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz wybrać idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Żory instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Żory

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to idealna opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, ale także chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Żory

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Żory, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227