fbpx

Fotowoltaika Żory

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Osobom z Żor oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
firm, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Żor lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie paneli fotowoltaicznych w Żorach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Żor.
Panele
słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Żory
Panele fotowoltaiczne w Żorach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Żory
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Żorach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Żorach

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą propozycję dla miejscowości Żory. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego można dostać zwrot w wysokości 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Żory fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Żor szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące ogromne korzyści dla firm w Żorach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować właściwy dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Żory

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to idealna opcja na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Koszty zakupu instalacji PV zwrócą Ci się szybciej, niż się spodziewasz.
Jesteśmy pewni, że warto
zainwestować w przyszłość. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją PV i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, ale także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą kwotę.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Żory

Wykonujemy instalację paneli PV
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227