fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Zatoru oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Zatoru lub okolic i potrzebujesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Zatorze

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Zatoru.
Panele słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Zator instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Zatorze
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Zator
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Zatorze
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Zator - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Zator. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Zator fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Zatoru szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące sporo zyski dla firm w Zatorze! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość dobrać odpowiedni dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Zator instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Zator

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to dobra alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie prądem. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, ale także chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Zator

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Zator, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227