fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Zatoru proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Prezentujemy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
każdegoprzedsiębiorców, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Zatoru lub okolic i chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Zatorze

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Zatoru.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Zator
Panele fotowoltaiczne w Zatorze
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Zator
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Zatorze
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Zatorze

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Zator. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Zator fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Zatoru szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne korzyści dla firm w Zatorze! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dobrać idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Zator

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, ale również chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą kwotę.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Zator

Wykonamy instalację paneli PV
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227