fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Żarkowie oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Przedstawimy plan umiejscowienia instalacji PV, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkichbiznesmenów, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Żarkowie lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Żarkach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Żarkowie.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Najlepszym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Żarki
Panele fotowoltaiczne w Żarkach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Żarki
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Żarkach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Żarkach

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź naszą propozycję dla miejscowości Żarki. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Żarki fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Żarkowie szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące wiele korzyści dla firm w Żarkach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dostosować odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Żarki

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupienia instalacji PV zwrócą Ci się dużo szybciej, niż się spodziewasz.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Żarki

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227