fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Osobom z Zalasu proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla biznesmenów, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Zalasu lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Zalesie

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Zalasu.
Panele słoneczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Zalas instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Zalesie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Zalas
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Zalesie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Zalas - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Zalas. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

W dodatku możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Zalas fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Zalasu szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące ogromne korzyści dla firm w Zalesie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dobrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Zalas instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Zalas

Zamiast stale ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to dobra alternatywa na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz również chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Zalas

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Zalas, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227