fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Zainteresowanym z Zabrza proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za prąd. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Prezentujemy plan montażu instalacji PV, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
biznesmenów, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Zabrza lub okolic i chcesz zainstalować fotowoltaikę? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Zabrzu

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Zabrza.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

panele fotowoltaiczne paneli fotowoltaicznych
Panele fotowoltaiczne w Zabrzu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Zabrze
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Zabrzu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Zabrzu

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, odnawialne źródła energii na pewno się opłacają. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Zabrze. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Zabrze fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Zabrza szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne panele fotowoltaiczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące ogromne korzyści dla firm w Zabrzu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz wybrać idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji paneli fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

instalacje fotowoltaiczne panele fotowotlaiczne energii elektrycznej

Zamiast stale ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz zobaczyć, jaką wartość mają budynki posiadające panele fotowoltaiczne oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem pokaźną kwotę.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA

Wykonujemy instalacje paneli fotowoltaicznych na terenie województwa śląskiego
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227