fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Wodzisławia Śląskiego zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za prąd. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych specjalistów. Przedstawimy plan montażu paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
biznesmenów, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Wodzisławia lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Aby określić dokładną ilość mocy, którą potrzebujesz do wyceny, potrzebne jest wiele informacji. M.in. jest to nachylenie, obrót domu w danym kierunku. Aby określić oszczędności oraz koszt instalacji skontaktuj się z nami po audyt. Niektóre przypadki potrzebują więcej czasu do uzyskania podobnych wyników.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Wodzisławiu Śląskim

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie Wodzisławia Śląskiego.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku (dla lepszego kierunku dachu) lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze, a miejsce zainstalowania paneli było słoneczne. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Wodzisław Śląski fotowoltaika paneli fotowoltaicznych
Panele fotowoltaiczne w Wodzisławiu Śląskim
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Wodzisław Śląski - montaż instalacji PV
Zapytaj o ofertę
Montaż paneli fotowoltaicznych w Wodzisławiu Śląskim
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Wodzisławiu Śląskim

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą propozycję na panele dla miejscowości Wodzisław Śląski. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając panele w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53 000 zł.

Co więcej, możesz otrzymać zwrot w wysokości 3 000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Wodzisław Śląski fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze panele, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne zyski dla firm w Wodzisławiu Śląskim! Instalacja PV to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych na rachunkach za pozyskanie energii elektrycznej z sieci. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać idealny dla siebie magazyn energii, którym będzie dla Ciebie nasza instalacja.

Oferujemy również konsultacje w zakresie paneli fotowoltaicznych i zamontowanie PV oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego, czyli leasingi, kredyty na zasoby energii. 

Skorzystaj z mocy instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Wodzisław Śląski fotowoltaika

Zamiast stale płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny (energię elektryczną), a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w panele w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną, które da Ci instalacja!

Prąd z fotowoltaiki to dobra alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się znacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Jesteśmy przekonani, że warto
zainwestować w przyszłość i dostawę darmowej energii do sieci. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z systemu paneli. Wykonujemy także instalacje pomp ciepła, które także pomogą w redukcji kosztów i prądu.

Dlaczego warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie wszystko. Budynek, w którym została zamontowana fotowoltaika, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz także chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją paneli fotowoltaicznych. Możesz otrzymać całkiem spore oszczędności na sieci, która wykorzystuje promienie słoneczne do produkcji prądu.

Fotowoltaika – realizacje

energia zapotrzebowania powietrza fotowoltaika
inwestycja słońca słoneczne dachu wodzisław śląski fotowoltaika
energia ogrzewania słoneczne dachu energia

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas po montaż instalacji fotowoltaicznych już teraz!

Oszczędności na rachunkach za prąd tylko z Proecology!

FOTOWOLTAIKA Wodzisław Śląski

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych w Wodzisławiu Śląskim
Siedziba:
Proecology Sp. z o.o
woj. śląskie
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227