fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Wodzisławia Śląskiego proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla firm, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Wodzisławia Śląskiego lub okolic i potrzebujesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Wodzisławiu Śląskim

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Wodzisławia Śląskiego.
Panele fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Wodzisław Śląski instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Wodzisławiu Śląskim
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Wodzisław Śląski
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Wodzisławiu Śląskim
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Wodzisław Śląski - więcej informacji

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz ofertę dla miejscowości Wodzisław Śląski. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Wodzisław Śląski fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Wodzisławia Śląskiego szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące sporo zyski dla firm w Wodzisławiu Śląskim! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Oferujemy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Wodzisław Śląski instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Wodzisław Śląski

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to spersonalizowana alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się szybciej, niż się spodziewasz.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Wodzisław Śląski

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Wodzisław Śląski, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227