fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż do końca!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Wilamowic oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz płatności za prąd. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych ekspertów. Przedstawimy plan montażu instalacji PV, jej składowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do
każdegofirm, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Wilamowic lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Wilamowicach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Wilamowic.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Wilamowice
Panele fotowoltaiczne w Wilamowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Wilamowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Wilamowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Wilamowicach

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Wilamowice. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Wilamowice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Wilamowic szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące liczne korzyści dla firm w Wilamowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dostosować idealny dla siebie magazyn energii.

Oferujemy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Wilamowice

Zamiast stale ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż się spodziewasz.
Jesteśmy przekonani, że warto
zainwestować w przyszłość. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz zobaczyć, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, ale również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Wilamowice

Wykonujemy instalację paneli PV w Twoim mieście
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227