fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Wadowic zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do każdego – biznesmenów, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Wadowic lub okolic i potrzebujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Wadowicach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Wadowic.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Wadowice instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Wadowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Wadowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Wadowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Wadowice - więcej informacji

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz ofertę dla miejscowości Wadowice. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Wadowice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Wadowic szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące ogromne zyski dla firm w Wadowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz wybrać idealny dla siebie magazyn energii. Oferujemy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Wadowice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Wadowice

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to najlepsza alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż się spodziewasz.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swoją produkcję i chcesz sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Wadowice

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Wadowice, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227