fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Zainteresowanym z Wadowic oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Dzięki temu z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych ekspertów. Przedstawimy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do
każdegobiznesmenów, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Wadowic lub okolic i potrzebujesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Wadowicach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Wadowic.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Wadowice
Panele fotowoltaiczne w Wadowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Wadowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Wadowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Wadowicach

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Wadowice. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Wadowice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Wadowic szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące sporo zyski dla firm w Wadowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość dostosować idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Wadowice

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to najlepsza alternatywa na tanie, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się szybciej, niż myślisz.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją PV oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem pokaźną kwotę.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Wadowice

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych, a także pompy ciepła Wadowice.
Siedziba główna:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227