fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Ustronia oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji PV, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
biznesmenów, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Ustronia lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Ustroniu

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Ustronia.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Ustroń
Panele fotowoltaiczne w Ustroniu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Ustroń
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Ustroniu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Ustroniu

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Ustroń. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Co więcej, możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Ustroń fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Ustronia szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące wiele zyski dla firm w Ustroniu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Ustroń

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to najlepsza opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się szybciej, niż się spodziewasz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją PV i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz również chcesz zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i masz zamiar sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem pokaźną ilość pieniędzy.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Ustroń

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227