l

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Osobom z Tychów oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Tychów lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Tychach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Tychów.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Tychy instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Tychach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Tychy
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Tychach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Tychy - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Sprawdź propozycję dla miejscowości Tychy. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

W dodatku można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Tychy fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Tychów szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące sporo korzyści dla firm w Tychach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Tychy instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Tychy

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to dobra opcja na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Tychy

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Tychy, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227