fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz być jego częścią! Zainteresowanym z Trzebini zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do każdego – biznesmenów, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Trzebini lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Trzebini

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Trzebini.
Panele słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Trzebinia instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Trzebini
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Trzebinia
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Trzebini
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Trzebinia - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Trzebinia. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Trzebinia fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Trzebini szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące sporo korzyści dla firm w Trzebini! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować właściwy dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Trzebinia instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Trzebinia

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się szybciej, niż myślisz.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i masz zamiar sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Trzebinia

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Trzebinia, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227