fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Zainteresowanym z Trzebini proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich grup odbiorców – przedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Trzebini lub okolic i potrzebujesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Trzebini

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Trzebini.
Panele słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Trzebinia instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Trzebini
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Trzebinia
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Trzebini
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Trzebinia - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Trzebinia. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Trzebinia fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Trzebini szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące ogromne korzyści dla firm w Trzebini! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dobrać właściwy dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Trzebinia instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Trzebinia

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to spersonalizowana opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Trzebinia

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Trzebinia, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227