fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Szczyrku zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Przedstawimy plan montażu instalacji PV, jej cząstkowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
każdegoprzedsiębiorców, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Szczyrku lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Szczyrku

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Szczyrku.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Szczyrk
Panele fotowoltaiczne w Szczyrku
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Szczyrk
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Szczyrku
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Szczyrku

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz ofertę dla miejscowości Szczyrk. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego można mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Szczyrk fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Szczyrku szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele korzyści dla firm w Szczyrku! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość dostosować właściwy dla siebie magazyn energii.

Oferujemy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Szczyrk

Zamiast wciąż płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to właściwa opcja na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem dużą kwotę.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Szczyrk

Wykonamy instalację paneli PV w Twoim mieście
Główny adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227