fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Osobom z Szczekocin zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla firm, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Szczekocin lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Szczekocinach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Szczekocin.
Panele słoneczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Szczekociny instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Szczekocinach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Szczekociny
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Szczekocinach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Szczekociny - więcej informacji

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz propozycję dla miejscowości Szczekociny. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Szczekociny fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Szczekocin szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące ogromne zyski dla firm w Szczekocinach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Szczekociny instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Szczekociny

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to dobra opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem dużą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Szczekociny

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Szczekociny, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227