fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Świętochłowic oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych ekspertów. Przedstawimy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej cząstkowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla
przedsiębiorców, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Świętochłowic lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Świętochłowicach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Świętochłowic.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Świętochłowice
Panele fotowoltaiczne w Świętochłowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Świętochłowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Świętochłowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Świętochłowicach

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Świętochłowice. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Świętochłowice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Świętochłowic szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne zyski dla firm w Świętochłowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Świętochłowice

Zamiast stale ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupienia instalacji PV zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Jesteśmy przekonani, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją PV oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Świętochłowice

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227