fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Strumienia oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za prąd. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych ekspertów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji PV, jej składowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Strumienia lub okolic i potrzebujesz zamontować fotowoltaikę? Odezwij się do nas

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Strumieniu

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Strumienia.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Strumień
Panele fotowoltaiczne w Strumieniu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Strumień
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Strumieniu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Strumieniu

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz ofertę dla miejscowości Strumień. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

W dodatku możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Strumień fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Strumienia szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące liczne korzyści dla firm w Strumieniu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz wybrać idealny dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Strumień

Zamiast ciągle płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to właściwa alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja fotowoltaiczna zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swoją produkcję i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem dużą ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Strumień

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych
Główny adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227