fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Zainteresowanym z Strumienia proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich grup odbiorców – biznesmenów, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Strumienia lub okolic i potrzebujesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Strumieniu

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Strumienia.
Panele słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Strumień instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Strumieniu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Strumień
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Strumieniu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Strumień - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Strumień. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Strumień fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Strumienia szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące sporo zyski dla firm w Strumieniu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość wybrać idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Strumień instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Strumień

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i masz zamiar sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość dużą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Strumień

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Strumień, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227