fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Osobom z Sosnowca oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Sosnowca lub okolic i potrzebujesz zamontować fotowoltaikę? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Sosnowcu

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Sosnowca.
Panele fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Sosnowiec instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Sosnowcu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Sosnowiec
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Sosnowcu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Sosnowiec - więcej informacji

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą propozycję dla miejscowości Sosnowiec. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Sosnowiec fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Sosnowca szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące wiele zyski dla firm w Sosnowcu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Sosnowiec instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Sosnowiec

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to właściwa alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż się spodziewasz.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, ale również chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Sosnowiec

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Sosnowiec, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227