fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz być jego częścią! Zainteresowanym z Sośnicowic oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Sośnicowic lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Sośnicowicach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Sośnicowic.
Panele słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Sośnicowice instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Sośnicowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Sośnicowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Sośnicowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Sośnicowice - więcej informacji

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Sprawdź propozycję dla miejscowości Sośnicowice. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

W dodatku możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Sośnicowice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Sośnicowic szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne korzyści dla firm w Sośnicowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii. Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Sośnicowice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Sośnicowice

Zamiast ciągle płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem dużą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Sośnicowice

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Sośnicowice, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227