fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Śląska proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Prezentujemy plan montażu instalacji PV, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
każdegofirm, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś ze Śląska i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych na Śląsku

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Śląska.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Śląsk
Panele fotowoltaiczne na Śląsku
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Śląsk
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki na Śląsku
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice na Śląsku

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Śląsk. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

W dodatku można mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Śląsk fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą ze Śląska szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne zyski dla firm w Śląsku! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Śląsk

Zamiast ciągle płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Fotowoltaika to opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupienia instalacji PV zwrócą Ci się dużo szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją PV oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość dużą ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Śląsk

Wykonamy instalację paneli PV w Twoim województwie
Siedziba główna:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227