fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Zainteresowanym z Rybnika oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Rybnika lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Rybniku

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Rybnika.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Rybnik instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Rybniku
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Rybnik
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Rybniku
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Rybnik - więcej informacji

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Rybnik. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Rybnik fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Rybnika szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące liczne zyski dla firm w Rybniku! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Rybnik instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Rybnik

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to właściwa alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż się spodziewasz.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Rybnik

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Rybnik, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227