fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Osobom z miasta Rybnik zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Dzięki temu z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Przedstawimy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich grup odbiorców – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Rybnika lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas! 

Wyślij wiadomość albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie instalacji fotowoltaicznej w Rybniku

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznej (paneli fotowoltaicznych) na dachu na terenie Rybnika.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby na dachu czy gruncie nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż paneli fotowoltaicznych już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów PV przez wiele lat.

rybnik panele słoneczne fotowoltaiczne fotowoltaika rybnik instalacji fotowoltaicznej panele słoneczne fotowoltaika
Panele fotowoltaiczne w Rybniku
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Rybnik
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Rybniku
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o instalacji fotowoltaicznej i fotowoltaice w Rybniku

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu jednorodzinnym? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji PV! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Rybnik. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, korzystając z oferty instalacji fotowoltaicznej w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53 000 zł.

Oprócz tego można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montaż paneli fotowoltaicznych zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji PV, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Rybnik fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Rybnika szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.
br<> Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące ogromne korzyści dla firm w Rybniku! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego, które wchodzi w skład OZE. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dobrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z odnawialnego źródła energii już dziś!

odnawialne źródła energii z paneli fotowoltaika rybnik panele słoneczne montaż paneli słonecznych

Zamiast stale ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną (z promieni słonecznych), poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny (energię elektryczną), a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną (prąd).

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Fotowoltaika zwróci się w krótkim czasie. Zmień umowę z zakładem energetycznym i zacznij zarabiać na prąd na własny użytek!
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z wysokiej jakości instalacji fotowoltaiki w rybniku.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają domy z instalacją PV oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, ale także chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem dużą kwotę.

Pytania? Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

Fotowoltaika Rybnik – przykładowe realizacje

fotowoltaika rybnik instalacji fotowoltaiki rybnik na dachu
fotowoltaika rybnik instalacji fotowoltaiki instlacji fotowoltaicznej
rybnik fotowoltaika fotowoltaika montaż energii z paneli fotowoltaika w rybniku
fotowoltaika rybnik instalacji fotowoltaiki panele fotowoltaiczne
fotowoltaika rybnik fotowoltaika instalacji paneli fotowoltaicznych paneli słonecznych
fotowoltaika montaż energii z paneli fotowoltaicznych w rybniku montażu dofinansowanie fotowoltaiki

Pochodzisz z miasta Rybnik? Działamy na terenie Twojego miasta. Wykonujemy wszelkie potrzebne działania, abyś był w pełni zadowolony ze swojej instalacji fotowoltaiki w mieście Rybnik. Fotowoltaika jest dla osób takich jak Ty! Po skontaktowaniu się z nami, wykonujemy bezpłatny audyt, który jest podstawą naszych usług. Na jego podstawie tworzymy indywidualną wycenę, która jest zależna od kliku czynników, m.in. ilość dotychczasowo zużywanej energii czy kąt nachylenia dachu. Następnie, po zaakceptowaniu wyceny, wspólnie wybieramy datę, kiedy możemy wykonać montaż instalacji fotowoltaicznej. Po wykonaniu instalacji, udostępniamy wszelkie narzędzia do monitorowania zagregowanej energii za pomocą paneli PV (instalacji fotowoltaicznej).

FOTOWOLTAIKA - RYBNIK

Sprawdź nasze usługi

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227