fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz być jego częścią! Dla mieszkańców Rudy Śląskiej zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Dzięki temu z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Prezentujemy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa dla każdej z osób.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich mieszkańców – biznesmenów, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Rudy Śląskiej lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij zapytanie

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Rudzie Śląskiej

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Rudy Śląskiej.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia (po opracowaniu projektu). Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Ruda Śląska panele słoneczne
Panele fotowoltaiczne w Rudzie Śląskiej
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Ruda Śląska
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Rudzie Śląskiej
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Rudzie Śląskiej

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Sprawdź ofertę dla miejscowości Ruda Śląska. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika jest ekologiczna, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

W dodatku można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie darmowej energii w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Ruda Śląska fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Rudy Śląskiej szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Każda z osób prywatnych, w tym również Ty, możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące ogromne zyski dla firm w Rudzie Śląskiej! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalny sposób OZE dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość dobrać idealny dla siebie magazyn energii, którym zostanie instalacja.

Oferujemy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Ruda Śląska energii

Zamiast wciąż płacić za koszty prądu (energii elektryczne), wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa w postaci energii elektrycznej. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną z naturalnych źródeł energii (OZE).

Prąd z fotowoltaiki to najlepsza opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną dla mieszkańców miasta Ruda Śląska – osób prywatnych, firm oraz instytucji. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Współpracę rozpoczynamy od wizji lokalnej wraz z wyborem formy finansowania. Później przechodzimy do projektu, według którego przygotowujemy ofertę, realizujemy go, a następnie monitorujemy działania instalacji.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych na terenie Rudy Śląskiej?

Wiadomo, że fotowoltaika jak i inne rozwiązania OZE obniżają rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją PV i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem pokaźną kwotę. Wykorzystaj promienie słoneczne, żeby zarobić! Darmowa energia zawsze się opłaca!

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Ruda Śląska

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim mieście
Adres siedziby:
Proecology Sp. z o.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227