fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Raciborza oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich grup odbiorców – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Raciborza lub okolic i potrzebujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Raciborzu

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Raciborza.
Panele słoneczne i ich instalacja wykonywana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Racibórz instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Raciborzu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Racibórz
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Raciborzu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Racibórz - więcej informacji

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź naszą propozycję dla miejscowości Racibórz. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Racibórz fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Raciborza szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące sporo korzyści dla firm w Raciborzu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość wybrać właściwy dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Racibórz instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Racibórz

Zamiast ciągle płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to idealna opcja na tanie, ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swoją produkcję i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość dużą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Racibórz

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Racibórz, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227