fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Pyskowic oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do każdego – biznesmenów, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Pyskowic lub okolic i chcesz zainstalować fotowoltaikę? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Pyskowicach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Pyskowic.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Pyskowice instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Pyskowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Pyskowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Pyskowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Pyskowice - więcej informacji

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Pyskowice. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Oprócz tego możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Pyskowice fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Pyskowic szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące sporo korzyści dla firm w Pyskowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Pyskowice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Pyskowice

Zamiast wciąż płacić za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to właściwa alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż myślisz.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, bo taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Pyskowice

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Pyskowice, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Główny adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227