fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od projektu aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Osobom z Pszowa oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Pszowa lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Pszowie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Pszowa.
Panele słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Pszów instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Pszowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Pszów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Pszowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Pszów - więcej informacji

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz ofertę dla miejscowości Pszów. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Pszów fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Pszowa szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele zyski dla firm w Pszowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Pszów instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Pszów

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, ale także chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Pszów

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Pszów, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227