fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach instalacji fotowoltaicznej, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Osobom z Pszczyny zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Przy pomocy takiego systemu paneli fotowoltaicznych w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną (prąd). Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych specjalistów. Prezentujemy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej składowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta na panele i instalację przeznaczona jest dla przedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Pszczyny lub okolic i potrzebujesz zamontować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie paneli fotowoltaicznych w Pszczynie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Pszczyny.
Panele fotowoltaiczne wykonywane są przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli, żeby stworzyć najwięcej energii elektrycznej jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby instalacje nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

panele słoneczne pszczyna słoneczne ogniwa fotowoltaika pszczyna
Panele fotowoltaiczne w Pszczynie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Pszczyna
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Pszczynie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Pszczynie

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację do inwestycji mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, panele fotowoltaiki na pewno się opłacają. Zobacz ofertę dla miejscowości Pszczyna. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53 000 zł.

Co więcej, możesz mieć zwrot w wysokości 3 000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu instalacji zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Pszczyna fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Pszczyny szukającym oszczędności? Pamiętaj! Twoja firma też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele korzyści dla firm w Pszczynie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach panele fotowoltaiczne to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy dobrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Nasza firma oferuje również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika pszczyna słoneczne ogniwa fotowoltaika pszczyna

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu (energii elektrycznej), wytwórz go samodzielnie! Instalacje PV pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w instalację fotowoltaiki w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę na fotowoltaikę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja w panele szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto w nią zainwestować. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach paneli fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu (energii elektrycznej) do którego są potrzebne promienie słoneczne, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości przez bezpłatną energię (prąd). Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie na terenie miasta Pszczyna, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swoją produkcję i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy i dużo energii elektrycznej pochodzących z instalacji fotowoltaicznych.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz!
Zainwestuj w darmową energię elektryczną!

FOTOWOLTAIKA PSZCZYNA

Wykonujemy także pompy ciepła Pszczyna. Obsługujemy całe województwo śląskie.

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227