fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Klientom z Poręby proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla
firm, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Poręby lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Porębie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Poręby.
Panele
słoneczne i ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Poręba
Panele fotowoltaiczne w Porębie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Poręba
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Porębie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Porębie

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Poręba. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Poręba fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Poręby szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne zyski dla firm w Porębie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz wybrać właściwy dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Poręba

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja fotowoltaiczna zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość dużą kwotę.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Poręba

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227