fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż do końca!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Pilicy oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Przedstawimy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej cząstkowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla
przedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Pilicy lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie paneli fotowoltaicznych w Pilicy

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Pilicy.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Pilica
Panele fotowoltaiczne w Pilicy
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Pilica
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Pilicy
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Pilicy

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Sprawdź propozycję dla miejscowości Pilica. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

W dodatku można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Pilica fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Pilicy szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące wiele zyski dla firm w Pilicy! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dobrać idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Pilica

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to opcja na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją PV i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swoją produkcję i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Pilica

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim mieście
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227