fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Pilicy oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla firm, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Pilicy lub okolic i potrzebujesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Pilicy

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Pilicy.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Pilica instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Pilicy
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Pilica
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Pilicy
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Pilica - więcej informacji

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Pilica. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Pilica fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Pilicy szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące ogromne zyski dla firm w Pilicy! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Pilica instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Pilica

Zamiast ciągle płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to właściwa opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz zobaczyć, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Pilica

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Pilica, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227