fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Zainteresowanym z Piekar Śląskich zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz płatności za prąd. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla
firm, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Piekar Śląskich lub okolic i potrzebujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Piekarach Śląskich

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Piekar Śląskich.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej zamieszczenia. Najlepszym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Piekary Śląskie
Panele fotowoltaiczne w Piekarach Śląskich
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Piekary Śląskie
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Piekarach Śląskich
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Piekarach Śląskich

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź ofertę dla miejscowości Piekary Śląskie. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

W dodatku możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Piekary Śląskie fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Piekar Śląskich szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące sporo korzyści dla firm w Piekarach Śląskich! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy dobrać właściwy dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Piekary Śląskie

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji PV zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż się spodziewasz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją PV oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz również chcesz zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swoją produkcję i masz zamiar sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość sporą kwotę.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Piekary Śląskie

Wykonamy instalację paneli PV w tym mieście
Siedziba główna:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227