fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od instalacji aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz być jego częścią! Zainteresowanym z Oświęcimia zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych wykwalifikowanych ekspertów. Przedstawimy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność tworzenia energii była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówbiznesmenów, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Oświęcimia lub okolic i chcesz zamontować fotowoltaikę? Odezwij się do nas

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Oświęcimia. Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych, aby zebrały największą możliwą ilość energii, jest połać dachowa od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Oświęcim panele fotowoltaiczne instalacji energii paneli słonecznych
Panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Oświęcim
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Oświęcimiu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość otrzymać nawet 50 000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Oświęcim. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy instalacji w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Oświęcim fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Oświęcimia szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Każda z firm też może być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oszczędzania energii może otrzymać Twoja firma! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd (energii elektrycznej). Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne zyski dla firm w Oświęcimiu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość wybrać właściwy dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też konsultacje w zakresie instalacji PV i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty dla osób prywatnych i firm. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Oświęcim panele fotowoltaiczne Oświęcim panele słoneczne

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu (energii), wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną z promieni słońca, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę instalacji PV, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Fotowoltaika to właściwa opcja na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja w postaci paneli fotowoltaicznych szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za zużycie prądu (energii elektrycznej), ale to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że podchodzisz do instalacji fotowoltaiki w firmie, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach przenosisz swoją produkcję i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą kwotę. Obsługa tej inwestycji jest banalnie prosta. Docelowa moc instalacji jest zależna od Twojego aktualnego rachunku za prąd (energię elektryczną), a także docelowego zużycia prądu.

Pytania? Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas po wycenę już teraz!

Zobacz nasze realizacje

Instalacje fotowoltaiki wykonywaliśmy już niejednokrotnie. Poniżej przedstawiamy realizacje dla domu klientów, którzy skorzystali już z tego ekologicznego rozwiązania. Skontaktuj się z nami ws. usługi wykonania instalacji fotowoltaicznej.

firmy klientów instalację najbardziej
firm energia inwestycji słonecznych
firma firmę projekt firmę
fotowoltaika oświęcim

FOTOWOLTAIKA Oświęcim

Wykonujemy instalację paneli PV dla każdej osoby fizycznej i firmy
Adres siedziby głównej:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227