fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Olkusza oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za prąd. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych ekspertów. Przedstawimy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkichprzedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Olkusza lub okolic i chcesz zamontować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie paneli fotowoltaicznych w Olkuszu

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie Olkusza.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Olkusz
Panele fotowoltaiczne w Olkuszu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Olkusz
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Olkuszu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Olkuszu

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Olkusz. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na panele fotowoltaiczne.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Instalacja paneli fotowoltaicznych to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Oprócz tego można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu paneli fotowoltaicznych oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę paneli fotowoltaicznych i przekonaj się, że Olkusz fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Olkusza szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące wiele zyski dla firm w Olkuszu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery wymagane do paneli fotowoltaicznych. Możesz wybrać idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też doradztwo w zakresie paneli i montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie miasta Olkusz oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego na panele fotowoltaiczne czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Olkusz panele fotowoltaiczne Olkusz

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty prądu (energię elektryczną), wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną (promienie słoneczne), poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny (energię elektryczną), a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą propozycję współpracy, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż myślisz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej i wykorzystują energię elektryczną ze słońca.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja PV zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek z miasta Olkusz, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają domy z, które mają panele i te, które nie posiadają instalacji fotowoltaicznych. Myśląc o instalacjach paneli, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, ale również chcesz zarobić jako przedsiębiorca dla swojej firmy, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać obiekt, którego cena podnosi instalacja fotowoltaiczna. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy przez panele.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz po instalacje fotwoltaiczne i panele!

FOTOWOLTAIKA Olkusz - INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE OLKUSZ

Wykonamy montaż instalacji fotowoltaicznych także w mieście Olkusz. Sprawdź też pompy ciepła Olkusz.
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227