fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Klientom z Mikołowa oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich grup odbiorców – biznesmenów, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Mikołowa lub okolic i chcesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Mikołowie

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Mikołowa.
Panele fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Mikołów instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Mikołowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Mikołów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Mikołowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Mikołów - więcej informacji

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Mikołów. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Mikołów fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Mikołowa szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele korzyści dla firm w Mikołowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dostosować odpowiedni dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Mikołów instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Mikołów

Zamiast stale ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chcesz sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Mikołów

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Mikołów, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Główny adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227