fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Miasteczka Śląskiego oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Prezentujemy plan montażu instalacji PV, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do
każdegobiznesmenów, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Miasteczka Śląskiego lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Miasteczku Śląskim

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Miasteczka Śląskiego.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Miasteczko Śląskie
Panele fotowoltaiczne w Miasteczku Śląskim
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Miasteczko Śląskie
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Miasteczku Śląskim
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Miasteczku Śląskim

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą propozycję dla miejscowości Miasteczko Śląskie. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

W dodatku można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Miasteczko Śląskie fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Miasteczka Śląskiego szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne korzyści dla firm w Miasteczku Śląskim! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Oferujemy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Miasteczko Śląskie

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to najlepsza alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupienia instalacji PV zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą kwotę.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Miasteczko Śląskie

Wykonamy instalację paneli PV w Twoim mieście
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227