fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Klientom z Lublińca proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla
biznesmenów, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Lublińca lub okolic i chcesz zamontować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Lublińcu

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Lublińca.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Lubliniec
Panele fotowoltaiczne w Lublińcu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Lubliniec
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Lublińcu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Lublińcu

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Lubliniec. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Lubliniec fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Lublińca szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne korzyści dla firm w Lublińcu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dostosować odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Lubliniec

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to idealna opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji PV zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość pokaźną kwotę.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Lubliniec

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim mieście
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227