fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Klientom z Lędzin proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Lędzin lub okolic i potrzebujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Lędzinach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Lędzin.
Panele słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Lędziny instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Lędzinach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Lędziny
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Lędzinach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Lędziny - więcej informacji

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź ofertę dla miejscowości Lędziny. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Lędziny fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Lędzin szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne korzyści dla firm w Lędzinach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dobrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Lędziny instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Lędziny

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, ale również chcesz zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Lędziny

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Lędziny, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Główny adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227