fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Zainteresowanym z Lędzina oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla firm, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Lędzina lub okolic i potrzebujesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Lędzinie

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Lędzina.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Lędziny instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Lędzinie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Lędziny
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Lędzinie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Lędziny - więcej informacji

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Lędziny. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

W dodatku można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Lędziny fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Lędzina szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące sporo zyski dla firm w Lędzinie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Lędziny instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Lędziny

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to spersonalizowana opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, ale również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Brzmi wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Lędziny

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Lędziny, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227