fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas! Osobom z Krakowa zalecamy montaż instalacji fotowoltaicznych, które gwarantują niezależność energetyczną i wiążą się z wieloma innymi korzyściami. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za prąd. W pierwszej kolejności dokonujemy projektu instalacji fotowoltaicznej, aby korzyści z niej były jak największe.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich – biznesmenów, klientów indywidualnych oraz rolników.

Instalacje fotowoltaiczne to również ulga dla środowiska – pobierają one prąd ze słońca, dlatego należą do OZE (tzw. Odnawialne Źródła Energii).

Mieszkasz na terenie Krakowa lub okolic i chcesz zainstalować panele słoneczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo zadzwoń telefon!

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną w Krakowie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż paneli fotowoltaicznych, ale również ich montaż na terenie Krakowa i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem.

Panele słoneczne oraz ich instalacja wykonywane są przez naszych specjalistów po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla ich umieszczenia. Montaż wykonany jest najczęściej na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub na gruncie. Ważne, aby panele słoneczne nie były zacienione przez drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

Instalacje fotowoltaiczne Kraków – projekt

panele słoneczne konstrukcja montażowa
Panele fotowoltaiczne w Krakowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Kraków
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Krakowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Kraków - dowiedz się więcej

Chciałbyś zapewnić sobie darmowy prąd? Szukasz sprawdzonych paneli fotowoltaicznych do swojego domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na terenie Krakowa. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50 000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika to z pewnością idealne rozwiązanie. Sprawdź propozycję dla miejscowości Kraków. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele i czerp prąd ze słońca!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 3 000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli słonecznych to doskonałe rozwiązanie!

Zapewnij sobie niezależność energetyczną – skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53 000 zł.

Możesz także dostać zwrot w wysokości 3 000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że fotowoltaika w Krakowie naprawdę się opłaca!

Jesteś przedsiębiorcą z Krakowa szukającym oszczędności? Interesują Cię tylko najlepsze rozwiązania? Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy na terenie całego Krakowa! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd i wiążą się z wieloma korzyściami. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, projekt instalacji, montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltaika to rozwiązanie przynoszące wiele korzyści dla firm w Krakowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach systemy fotowoltaiczne to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz sprawdzone rozwiązania i nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci pieniądze. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować właściwy dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

wydajność instalacji sprawdzone rozwiązania

Zamiast wciąż ponosić koszty za energię elektryczną, wytwórz ją w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to dobra opcja na oszczędne i ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś zastosować.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz również chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w hali, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze bardziej opłacana, jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna się opłaca! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Kraków

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Kraków, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227