fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Kozichgłów zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla firm, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Kozichgłów lub okolic i chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Kozichgłowach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Kozichgłów.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Koziegłowy instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Kozichgłowach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Koziegłowy
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Kozichgłowach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Koziegłowy - więcej informacji

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Koziegłowy. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Koziegłowy fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Kozichgłów szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące ogromne korzyści dla firm w Kozichgłowach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Koziegłowy instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Koziegłowy

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to opcja na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Koziegłowy

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Koziegłowy, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227