fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Kozichgłów oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla firm, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Kozichgłów lub okolic i potrzebujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Kozichgłowach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Kozichgłów.
Panele słoneczne i ich instalacja wykonywana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Koziegłowy instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Kozichgłowach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Koziegłowy
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Kozichgłowach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Koziegłowy - więcej informacji

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz propozycję dla miejscowości Koziegłowy. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

W dodatku możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Koziegłowy fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Kozichgłów szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne zyski dla firm w Kozichgłowach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dobrać odpowiedni dla siebie magazyn energii. Oferujemy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Koziegłowy instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Koziegłowy

Zamiast wciąż płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to alternatywa na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż myślisz.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Koziegłowy

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Koziegłowy, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Główny adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227