fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Koszecina proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za prąd. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Prezentujemy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkichfirm, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Koszecina lub okolic i chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Koszecinie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Koszecina.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Koszecin
Panele fotowoltaiczne w Koszecinie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Koszecin
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Koszecinie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Koszecinie

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz ofertę dla miejscowości Koszecin. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Ogranicz rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Koszecin fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Koszecina szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne korzyści dla firm w Koszecinie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dobrać właściwy dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Koszecin

Zamiast stale ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to alternatywa na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą kwotę.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Koszecin

Wykonamy instalację paneli PV
Siedziba główna:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227