fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Osobom z Knurowa oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za prąd. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych wykwalifikowanych ekspertów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
każdegoprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Knurowa lub okolic i chcesz mieć własne źródło prądu? Odezwij się do nas

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Knurowie to świetna decyzja dla planety i portfela

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Knurowa.
Panele
słoneczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze.

Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Knurów montaż paneli fotowoltaicznych Knurów fotowoltaika
Panele fotowoltaiczne w Knurowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Knurów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Knurowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Knurowie i korzystaj z własnych paneli fotowoltaicznych przez wiele lat

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Knurów. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Knurów fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Knurowa szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące sporo korzyści dla firm w Knurowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach zamontowanie paneli fotowoltaicznych to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dostosować idealny dla siebie magazyn energii. Fotowoltaika Knurów to idealne rozwiązanie na pozyskanie własnej energii elektrycznej.

Zapewniamy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

Knurów fotowoltaika instalacja fotowoltaiczna

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Instalowanie paneli fotowoltaicznych to najlepsza alternatywa na tanie, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy przekonani, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych? Montaż paneli fotowoltaicznych to przyszłościowa inwestycja

Już wiemy, że instalacja fotowoltaiczna zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość dużą ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz i wybierz swój zestaw paneli fotowoltaicznych!

FOTOWOLTAIKA Knurów

Wykonamy instalację paneli PV w tym mieście
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227