fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Kęt oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Prezentujemy plan montażu instalacji PV, jej składowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą ofertę kierujemy do
każdegobiznesmenów, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Kęt lub okolic i potrzebujesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie paneli fotowoltaicznych w Kętach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Kęt.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Kęty
Panele fotowoltaiczne w Kętach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Kęty
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Kętach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Kętach

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Sprawdź ofertę dla miejscowości Kęty. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Kęty fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Kęt szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące ogromne zyski dla firm w Kętach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dostosować właściwy dla siebie magazyn energii.

Oferujemy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Kęty

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Fotowoltaika to idealna alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupienia instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż myślisz.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz zobaczyć, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną kwotę.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Kęty

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych w tym mieście
Główny adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227