fbpx

Fotowoltaika Katowice

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam możesz być jego częścią! Zainteresowanym z Katowic oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za prąd. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Prezentujemy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Katowic lub okolic i potrzebujesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Katowicach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Katowic.
Panele
słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

Panele fotowoltaiczne w Katowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Katowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Katowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Katowicach

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Katowice. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

W dodatku można otrzymać zwrot w wysokości 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Katowice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Katowic szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące liczne zyski dla firm w Katowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

paneli fotowoltaicznych

Zamiast stale płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja fotowoltaiczna zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swoją produkcję i chciałbyś sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną kwotę.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA