fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Katowic oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich – firm, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Katowic lub okolic i chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Katowicach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Katowic.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Katowice instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Katowicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Katowice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Katowicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Katowice - więcej informacji

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Katowice. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Katowice fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Katowic szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące wiele korzyści dla firm w Katowicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dobrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Katowice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Katowice

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i masz zamiar sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość dużą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Katowice

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Katowice, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227