fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Jastrzębia-Zdroju zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Dzięki temu z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Przedstawimy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej cząstkowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
firm, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Jastrzębia-Zdroju lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie paneli fotowoltaicznych w Jastrzębiu-Zdroju

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Jastrzębia-Zdroju.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój
Panele fotowoltaiczne w Jastrzębiu-Zdroju
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Jastrzębiu-Zdroju
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Jastrzębiu-Zdroju

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Sprawdź propozycję dla miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego można mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Jastrzębie-Zdrój fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Jastrzębia-Zdroju szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące wiele korzyści dla firm w Jastrzębiu-Zdroju! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dostosować odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Oferujemy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój

Zamiast wciąż płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją PV oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem dużą ilość pieniędzy.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Jastrzębie-Zdrój

Wykonamy instalację paneli PV
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227