fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Imielina proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za prąd. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Przedstawimy plan umiejscowienia instalacji PV, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Imielina lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Imielinie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Imielina.
Panele
słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Imielin
Panele fotowoltaiczne w Imielinie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Imielin
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Imielinie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Imielinie

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Imielin. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

W dodatku można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Imielin fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Imielina szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele zyski dla firm w Imielinie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość wybrać idealny dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Imielin

Zamiast stale płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Fotowoltaika to idealna opcja na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją PV i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem pokaźną kwotę.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Imielin

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych
Główny adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227