fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Klientom z Gostynia zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz płatności za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą ofertę kierujemy do każdego – biznesmenów, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Gostynia lub okolic i potrzebujesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Gostyniu

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Gostynia.
Panele słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Gostyń instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Gostyniu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Gostyń
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Gostyniu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Gostyń - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Gostyń. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Gostyń fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Gostynia szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące sporo korzyści dla firm w Gostyniu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy dostosować właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Gostyń instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Gostyń

Zamiast wciąż płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i masz zamiar sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem pokaźną kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Gostyń

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Gostyń, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227