fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Klientom z Gliwic proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do każdego – firm, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Gliwic lub okolic i potrzebujesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Gliwicach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gliwic.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Gliwice instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Gliwicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Gliwice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Gliwicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Gliwice - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Gliwice. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Gliwice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Gliwic szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące ogromne korzyści dla firm w Gliwicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dobrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Gliwice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Gliwice

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to spersonalizowana alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż się spodziewasz.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Gliwice

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Gliwice, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227