fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Osobom z Gliwic zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Gliwic lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Gliwicach

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gliwic.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Gliwice instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Gliwicach
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Gliwice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Gliwicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Gliwice - więcej informacji

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź ofertę dla miejscowości Gliwice. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

Co więcej, można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Gliwice fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Gliwic szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne korzyści dla firm w Gliwicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy wybrać idealny dla siebie magazyn energii. Oferujemy także doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Gliwice instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Gliwice

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to właściwa opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można zobaczyć, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Gliwice

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Gliwice, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Główny adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227