fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Gliwic zalecamy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd (energia elektryczna). Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Przedstawimy plan umiejscowienia paneli fotowoltaiki jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla firm, Klientów indywidualnych i dla rolników.

Jesteś z Gliwic lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Gliwicach

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji PV na terenie Gliwic.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest połać dachu od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Kluczowe, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci dokonali montażu instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych i darmowej energii przez wiele lat.

montaż paneli fotowoltaicznych gliwice fotowotlaiki fotowoltaiczne gliwice
Panele fotowoltaiczne - działamy także w Gliwicach
Zapytaj o ofertę
Systemy fotowoltaiki Gliwice
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Gliwicach
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o darmowej energii elektrycznej w Gliwicach

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji PV! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Gliwice. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając panele fotowoltaiczne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę systemów fotowoltaicznych i przekonaj się, że Gliwice fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Gliwic szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. –  dla Twojej firmy. Fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące ogromne zyski dla firm w Gliwicach! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj panele fotowoltaiczne to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne systemy, które pozwolą zaoszczędzić Ci ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery energii. Masz możliwość dobrać idealny dla siebie magazyn energii elektrycznej za pomocą paneli.

Oferujemy także konsultacje w zakresie instalacji fotowoltaicznej i montaż paneli fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty na każdym procesie inwestycji.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej i darmowej energii już dziś!

gliwice fotowoltaiczne gliwice energii

Fotowoltaika Gliwice – jak wygląda to w praktyce?

Standardowe etapy współpracy realizowane przez naszą firmę to wykonanie wizji lokalnej, projekt paneli, realizacja, a następnie monitoring po podłączeniu do sieci oraz konfiguracja odpowiedniej aplikacji. Dzięki spotkaniu oraz wykonaniu audytu, będziemy w stanie dopasować najlepsze rozwiązanie inwestycji na Twoim dachu w postaci fotowoltaiki. 
Po montażu tej wieloletniej inwestycji nadwyżkę energetyczną można odsprzedać do sieci energetycznej. Przejdź do produkcji energii, która będzie dla Ciebie oszczędzać i zarabiać!
Wyślij do nas zapytanie w celu otrzymania propozycji terminu, w którym możemy się spotkać. Nasze wieloletnie doświadczenie w fotowoltaice, pozwala na stwierdzenie, że jest to najefektywniejszy sposób z OZE na pozyskiwanie prądu za darmo. Otrzymasz od nas propozycję bezpłatnej oferty, odpowiadamy na wszystkie kluczowe pytania Klientów.

Fotowoltaika Gliwice

Śląsk to główny obszar naszego działania. Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy także na terenie Gliwic. Sprawdź też ofertę na pompy ciepła Gliwice.
Proecology Sp. zo.o.
Siedziba:
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227

Darmowa energia dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu!