fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Osobom z Dąbrowy Górniczej oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich grup odbiorców – firm, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Dąbrowy Górniczej lub okolic i chcesz zainstalować instalację fotowoltaiczną? Odezwij się do nas

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Dąbrowej Górniczej

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Dąbrowy Górniczej.
Panele słoneczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Dąbrowa Górnicza instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Dąbrowej Górniczej
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Dąbrowej Górniczej
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Dąbrowa Górnicza - więcej informacji

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Dąbrowa Górnicza. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Obniż rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

Co więcej, można mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Dąbrowa Górnicza fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Dąbrowy Górniczej szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje oferujemy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące ogromne korzyści dla firm w Dąbrowej Górniczej! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dobrać idealny dla siebie magazyn energii. Oferujemy też doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Dąbrowa Górnicza instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Dąbrowa Górnicza

Zamiast stale płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to najlepsza opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż się spodziewasz.
Jesteśmy przekonani, że warto w nią zainwestować. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, lecz także masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach przenosisz swoją produkcję i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość dużą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Dąbrowa Górnicza

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227