fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Czerwionki-Leszczyny zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Dzięki temu z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Prezentujemy plan montażu instalacji fotowoltaicznej, jej częściowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Czerwionki-Leszczyny lub okolic i potrzebujesz zamontować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Wykonanie instalacji fotowoltaicznych w Czerwionce-Leszczyny

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Czerwionki-Leszczyny.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

fotowoltaika Czerwionka-Leszczyny
Panele fotowoltaiczne w Czerwionce-Leszczyny
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Czerwionka-Leszczyny
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Czerwionce-Leszczyny
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Czerwionce-Leszczyny

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Co więcej, można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Czerwionka-Leszczyny fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Czerwionki-Leszczyny szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące ogromne zyski dla firm w Czerwionce-Leszczyny! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz wybrać idealny dla siebie magazyn energii.

Oferujemy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Czerwionka-Leszczyny

Zamiast stale ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to spersonalizowana opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją PV i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość dużą ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Czerwionka-Leszczyny

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227