fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Klientom z Czeladzi oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz płatności za prąd. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych ekspertów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla
firm, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Czeladzi lub okolic i chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Czeladzi

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Czeladzi.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie przyciemniały jej drzewa lub inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Czeladź
Panele fotowoltaiczne w Czeladzi
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Czeladź
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Czeladzi
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Czeladzi

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą propozycję dla miejscowości Czeladź. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Czeladź fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Czeladzi szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne wydatki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące sporo korzyści dla firm w Czeladzi! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Czeladź

Zamiast ciągle ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną.

Fotowoltaika to alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że instalacja paneli fotowoltaicznych zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można zobaczyć, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Czeladź

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim mieście
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227