fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz stać się jego częścią! Zainteresowanym z Czeladzi proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Czeladzi lub okolic i potrzebujesz zamontować panele fotowoltaiczne? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Czleadzi

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Czeladzi.
Panele fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Czeladź instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Czleadzi
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Czeladź
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Czleadzi
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Czeladź - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość uzyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Czeladź. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Czeladź fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Czeladzi szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne korzyści dla firm w Czleadzi! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość wybrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy również konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Czeladź instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Czeladź

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, lecz również chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w hali, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Czeladź

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Czeladź, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227