fbpx

Całkowite wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Czeladzi proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Oferta przeznaczona jest dla firm, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Czeladzi lub okolic i potrzebujesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Czeladzi

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Czeladzi.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Czeladź instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Czeladzi
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Czeladź
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Czeladzi
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Czeladź - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Czeladź. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Ogranicz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Czeladź fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Czeladzi szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące wiele korzyści dla firm w Czeladzi! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dostosować właściwy dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Czeladź instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Czeladź

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to idealna opcja na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Jesteśmy pewni, że warto w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz sprawdzić, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale także chcesz zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chcesz sprzedać obiekt z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Czeladź

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Czeladź, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227