fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Chrzanowa oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej cząstkowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do każdego – firm, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Chrzanowa lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Chrzanowie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Chrzanowa.
Panele fotowoltaiczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Chrzanów instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Chrzanów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Chrzanowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Chrzanów - więcej informacji

Chcesz zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Chrzanów. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Chrzanów fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Chrzanowa szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy jest świadomy, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące ogromne korzyści dla firm w Chrzanowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz wybrać właściwy dla siebie magazyn energii. Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Chrzanów instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Chrzanów

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to dobra alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu można sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako inwestor, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Chrzanów

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Chrzanów, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227