fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne systemy fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Osobom z Chrzanowa proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszychwykwalifikowanych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji fotowoltaicznej, jej składowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówbiznesmenów, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Jesteś z Chrzanowa lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Chrzanowie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Chrzanowa.
Panele
fotowoltaiczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Chrzanów
Panele fotowoltaiczne w Chrzanowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Chrzanów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Chrzanowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Chrzanowie

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość dostać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz propozycję dla miejscowości Chrzanów. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Obniż rachunki za prąd w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz otrzymać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci duży wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Chrzanów fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Chrzanowa szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Pomożemy uzyskać finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące wiele korzyści dla firm w Chrzanowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pozwolą zaoszczędzić Ci sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie magazyn energii.

Oferujemy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Chrzanów

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to idealna opcja na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają domy z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niższe rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swój zakład pracy i chcesz sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem dużą ilość pieniędzy.

Nie zastanawiaj się i zgłoś się do nas już teraz!

FOTOWOLTAIKA Chrzanów

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim mieście
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227