fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od początku aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam możesz być jego częścią! Zainteresowanym z Chorzowa oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Przy pomocy tego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Chorzowa lub okolic i potrzebujesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Chorzowie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Chorzowa.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Chorzów instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Chorzowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Chorzów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Chorzowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Chorzów - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Zobacz propozycję dla miejscowości Chorzów. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

W dodatku możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Chorzów fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Chorzowa szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to ekologiczna opcja, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące liczne korzyści dla firm w Chorzowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Masz możliwość dobrać właściwy dla siebie magazyn energii. Oferujemy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Chorzów instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Chorzów

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to spersonalizowana alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej zwrócą Ci się dużo szybciej, niż tego oczekujesz.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz zobaczyć, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, ale również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem dużą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Chorzów

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Chorzów, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba główna:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227