fbpx

Całkowite wsparcie na każdym etapie, od początku aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to wydajne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Osobom z Chorzowa proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe urządzenia, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do wszystkich – firm, osób prywatnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Chorzowa lub okolic i chcesz zainstalować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Chorzowie

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Chorzowa.
Panele fotowoltaiczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej umieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Chorzów instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Chorzowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Chorzów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Chorzowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Chorzów - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Chorzów. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić aż do 53000 zł.

Oprócz tego można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Chorzów fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Chorzowa szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele korzyści dla firm w Chorzowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W naszej firmie znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci mnóstwo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Możesz dostosować odpowiedni dla siebie magazyn energii. Oferujemy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Chorzów instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Chorzów

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, siedziby firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to najlepsza alternatywa na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu warto pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, ale także masz zamiar zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Wyobraź sobie, że montujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Chorzów

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Chorzów, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227