fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Klientom z Chorzowa oferujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz płatności za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji PV, jej częściowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówbiznesmenów, Klientów indywidualnych i rolników.

Jesteś z Chorzowa lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Chorzowie

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Chorzowa.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej umieszczenia. Optymalnym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Istotne, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Chorzów
Panele fotowoltaiczne w Chorzowie
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Chorzów
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Chorzowie
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Chorzowie

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą starać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Chorzów. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść całą procedurę – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, dlatego możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

Co więcej, możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Chorzów fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Chorzowa szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. OZE to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą dostaniesz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie na przyszłość, niosące sporo korzyści dla firm w Chorzowie! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie sporo środków pieniężnych. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać właściwy dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Chorzów

Zamiast stale płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja szybko przyniesie Ci duże zyski. Zobacz naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to idealna opcja na oszczędne, ekologiczne zarządzanie prądem. Koszty zakupu instalacji PV zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż myślisz.
Jesteśmy przekonani, że warto
w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach PV, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niskie rachunki, ale także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Brzmi obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swój zakład pracy i chcesz sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną kwotę.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Chorzów

Wykonujemy instalację paneli PV
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227