fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż po serwis!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam mógłbyś stać się jego częścią! Zainteresowanym z Chełmku zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych specjalistów. Prezentujemy plan umiejscowienia instalacji PV, jej częściowe urządzenia, aby korzyści z niej były jak największe.
Naszą propozycje kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówprzedsiębiorców, osób prywatnych i rolników.

Jesteś z Chełmku lub okolic i chcesz zamontować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Chełmku

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Chełmku.
Panele
fotowoltaiczne oraz ich instalacja wykonywana jest przez naszych specjalistów, po wcześniejszym wyznaczeniu najlepiej dopasowanego miejsca dla jej zamieszczenia. Optymalnym podłożem dla ogniw fotowoltaicznych jest dach od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Chełmek
Panele fotowoltaiczne w Chełmku
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Chełmek
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Chełmku
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Chełmku

Masz w planach zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim mieszkaniu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź naszą ofertę dla miejscowości Chełmek. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 5000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, można dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i profesjonalną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Chełmek fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Chełmku szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Sprawdź, jakie propozycje oferujemy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące wiele korzyści dla firm w Chełmku! Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza opcja na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz najnowsze instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Proponujemy dostosować właściwy dla siebie magazyn energii.

Oferujemy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Chełmek

Zamiast wciąż płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy albo gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Ci realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, inwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Prąd z fotowoltaiki to alternatywa na tanie, ekologiczne gospodarowanie energią elektryczną. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto
zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że instalacja PV obniża rachunki za zużycie prądu, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można sprawdzić, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie Ziemi, niskie rachunki, ale także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, bo taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Brzmi wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chciałbyś sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość dużą kwotę.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Chełmek

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim mieście
Siedziba:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227