fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Zainteresowanym z Bytomia oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Z pomocą tego systemu w krótkim czasie znacznie obniżysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej częściowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do każdego – przedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Bytomia lub okolic i chcesz zamontować fotowoltaikę? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość albo wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Bytomiu

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Bytomia.
Panele fotowoltaiczne i ich instalacja wykonywana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony nieruchomości lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Bytom instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Bytomiu
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Bytom
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Bytomiu
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Bytom - więcej informacji

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się osoby prywatne i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika z pewnością jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Bytom. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może wynosić nawet do 53000 zł.

Co więcej, możesz dostać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Cena zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, z tej racji warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci spory wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Bytom fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Bytomia szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie redukują comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to ekologiczna opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie dla przyszłości, przynoszące liczne zyski dla firm w Bytomiu! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie mnóstwo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Możesz dobrać idealny dla siebie magazyn energii. Oferujemy także konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Bytom instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Bytom

Zamiast ciągle płacić za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, siedziby firmy lub gospodarstwa. Raz wykonana inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto w nią zainwestować. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Dlaczego należy pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika zaniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie wszystko. Nieruchomość, w której została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, ale także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, bo taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że instalujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie praca odbywa się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach przenosisz swoją produkcję i chcesz sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Bytom

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Bytom, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Główny adres siedziby:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227